Paczki z Anglii do Polski

Usługi przewozowe to nasze drugie imię. Z chęcią transportujemy paczki z Anglii do Polski i z Polski do Anglii. Pomagamy klientom, którzy nie mogą sami dostarczyć danego pakunku lub nie mają busa, aby go przetransportować.

Przedsiębiorstwa, które zajmują się handlem często korzystają z naszych usług kurierskich. Oczywiście przewóz paczek oferujemy także dla prywatnych klientów. Jeżeli potrzebują Państwo kuriera, który nie będzie miał żadnych problemów z dostarczeniem paczki między krajami - zapraszamy do nas. Biznesmeni, którzy wysyłają dużo paczek zagranicę i szukają pomocy powinni skontaktować się właśnie z nami.

Przewidzieliśmy ofertę dla przedsiębiorców oraz prywatnych klientów. Chętnie przewieziemy paczki różnych gabarytów, zaczynając od tych małych, poręcznych lub mieszczących się w osobowych autach, a kończąc na jednośladach lub dużo większych maszynach. Gdy poznają i przetestują Państwo nasze kurierskie usługi, zażegnają Państwo wszelkie problemy przewozowe. Dzięki nam mogą Państwo nadać do Anglii tanie przesyłki. Wystarczy podpisać umowę z naszą firmą i cieszyć się możliwościami. Zapraszamy do kontaktu, gdzie wyjaśnimy warunki współpracy na arenie kurierskiej. Przewozimy paczki jednorazowo oraz cyklicznie, po podpisaniu stosownych umów z firmami. Oferujemy rabaty i ciekawe promocje dla stałych klientów, którzy zaufali naszym możliwościom kurierskim.